جدیدترین اخبار
شرکت صنایع غذایی مینو فارس
آخرین رویداد ها
شرکت صنایع غذایی مینو فارس
خانواده بزرگ مینو
شرکت صنایع غذایی مینو فارس
مسابقات ورزشی
در صنایع غذایی مینو فارس
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
آخرین جلسه شورای مدیران شرکت صنایع غذایی مینو فارس در سال 1402

جلسه شورای مدیران شرکت صنایع غذایی مینو فارس با حضور جناب آقای دکتر خان صنمی مدیر عامل محترم برگزار شد. در این جلسه آقای دکتر خان صنمی با اشاره به موفقیت های شرکت در سالی که گذشت اظهار داشتند: طبق آمار وارقام موجود  و با کوشش گروهی همکاران در تمامی واحد ها و هم دلی مدیران و سرپرستان، از نظر تولید سالی که گذشت سال موفقی بوده است. در این جلسه اهداف و برنامه های سال آینده نیز در جهت افزایش بهره وری تولید، تبیین گردید.


پنجشنبه 24 اسفند ماه 1402

نشست خبری مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اصحاب رسانه

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس آقای دکتر محمد فرید خان صنمی در نشستی که با خبرنگاران روزنامه های تماشا، خبر جنوب، افسانه، شهر مردم و خبرگزاری ایسنا و ایلنا داشتند، در  جهت بهره وری در امر تولید و اشتغالزایی  و پیشرفت های شرکت و کسب منابع درآمدی علی رغم مشکلات نظیر کمبود آب وبرق در شهرک صنعتی و… اظهاراتی بیان داشتند که ازطریق لینک های مستقیم اخبار در زیر قابل مشاهده می باشد.

خبر جنوب

روزنامه تماشا

روزنامه افسانه

روزنامه شهر مردم

برگزاری مسابقات به مناسبت دهه فجر در سه رشته ورزشی، دو 100 متر،  مچ اندازی و طناب کشی در شرکت صنایع غذایی مینو فارس

با حضور مدیر  عامل، آقای دکتر خان صنمی و تعدادی از  مدیران و سرپرستان، مسابقات در سه رشته ورزشی، دو 100 متر،  مچ اندازی و طناب کشی در بین کارکنان شرکت به مناسبت دهه مبارک فجر در تاریخ 14 بهمن ماه 1402 برگزار گردید. در رشته دو 100 متر  به ترتیب آقای غلام کیانی نفر اول، آقای محمد امین تاج الدینی نفر دوم، آقای محمدرضا ایمانی نفرسوم و در رشته مچ اندازی آقای حامد قائدی نفر اول، آقای محمدرضا بهزادی نژاد نفر دوم و آقای مسلم ذولفقاری نفر سوم شدند همچنین در رشته طناب کشی نیز آقای  اصغر حاتمی، آقای مسعود شریف، آقای امین رنجبر، آقای محمدرضا بهزادی نژاد، آقای محمد قاضی، آقای محسن جمالی و آقای مسلم کریمی تیم اول شدند. در انتها به نفرات اول تا سوم رشته مچ اندازی و  رشته دو 100 متر و همچنین به نفرات تیم اول طناب کشی، جوایزی به همراه لوح یادبود توسط آقای دکتر خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس، اهدا شد.

مسابقات ورزشی مینو فارس
پیام تبریک مدیر عامل مینو فارس به مناسبت روز پژوهش و فناوری 

دکتر محمد فرید خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس به مناسبت فرا رسیدن 25 آذرماه روز پژوهش و فناوری، این روز را به همه محققان و پژوهشگران و فعالان این عرصه تبریک گفت و بیان کرد: این روز به منظور تقدیر از دانشمندان و سرآمدان علمی پیشران پژوهش و فناوری بخصوص در حوزه صنعت، مورد اهمیت و گرامی می باشد. روز پژوهش و فناوری، روزی است که به منظور گسترش فرهنگ پژوهش در جامعه، در تاریخ 25 آذر نام گذاری شده است.

روز پژوهش و فناوری گرامی باد
بازدید مدارس از کارخانه شرکت صنایع غذایی مینو فارس

با شروع سال تحصیلی 1402   امسال نیز شاهد بازدید مدارس و دانشگاه ها و آموزشگاه های شیراز از کارخانه شرکت صنایع غذایی مینو فارس بودیم. به بیان دکتر محمد فرید خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس، امکان بازدید از کارخانه و مشاهده فرایند تولید و لمس کردن صنعت تولید مواد غذایی از نزدیک برای آینده سازان کشور، کودکان، نوجوانان و جوانان از طریق آموزشگاه ها، مدارس و دانشگاه ها، از سال های گذشته تاکنون  فراهم بوده و این شرکت پذیرای حضور آینده سازان کشور می باشد.

مشاهده تصاویر بازدید مدارس از شرکت صنایع غذایی مینو فارس
بازخورد خبری روزنامه های استانی و کشوری

روزنامه های، نیم نگاه، سبحان، مردم شهر، تماشا، افسانه، شیراز و همچنین وب سایت های خبری باشگاه خبرنگاران جوان،خبرپارسی، بامداد خبر و ایلنا از آغاز ساخت خط بزرگترین خط تولید بیسکوئیت استان فارس در مینو فارس و همچنین افتتاح تولید و تجهیز مینو به اسنک ریچی و 20 محصول جدید دیگر با پیشتازی در تولید محصولات سلامت محور و مشتری مداری خبر دادند. که در ادامه تصاویر برخی از آنها و لینک دسترسی به آن اخبار آورده شده است.

روزنامه ها
کلنگ زنی و آغاز ساخت سوله بزرگترین خط تولید  بیسکوئیت در استان فارس

صبح روز پنجشنبه مورخ 6 مهر 1402 در حضور مدیر عامل و رئیس و اعضاء هیئت مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیران عامل گروه صنعتی مینو و هیئت همراه، کلنگ آغاز ساخت سوله بزرگترین خط تولید بیسکوئیت در استان فارس توسط آقای دکتر علیرضا عباسیانفر به زمین زده شد. آقای دکترمحمد فرید خان صنمی ؛ مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس اعلام کرد:  امید داریم  ساختمان و سوله خط تولید بیسکوئیت تا پایان سال آینده تکمیل شود.

کلنگ زنی خط بیسکوییت مینو فارس
برگزاری نمایشگاه با رونمایی 20 قلم از محصولات جدید مینو فارس با حضور مدیران و هیئت مدیره گروه مینو

رونمایی از 20  قلم کالای جدید در حوزه اسنک، مشتقات خرما، توت، انجیر و انگور و انواع سس ها، سرکه و نوشیدنی در نمایشگاه محصولات جدید در محل کارخانه انجام شد. کالاهای که همانند گذشته،  با کیفیت و با بسته بندی مناسب در سطح بازار عرضه می شود. گفتنی است در این مراسم آقای دکتر عباسیانفر مدیر عامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان تاکید داشتند ازین پس می بایست محصولات تولیدی شرکت صنایع غذایی مینو فارس  بیش از گذشته در سبد توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

نمایشگاه محصولات جدید مینو فارس
افتتاح خط تولید اسنک ریچی در کارخانه صنایع غذایی مینو فارس با حضور مدیران و هیئت مدیره گروه صنعتی  مینو

با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مدیران عامل و مدیران ستادی گروه صنعتی مینو، خط تولید اسنک ریچی شرکت صنایع غذایی مینوفارس توسط آقای دکتر عباسیانفر افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.در این خط  از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا خط بکارگیری شده است که برای اولین بار در گروه صنعتی مینو، اسنک در سه طعم باربیکو، فلفلی و پنیری تولید و روانه بازار می‌کند. مدیر عامل محترم گروه اقتصادی و خودکفائی آزادگان با  اشاره به اینکه مدیریت خوب در هر مجموعه ای امتیاز ارزشمندی محسوب می‌شود، عنوان کرد: امروز شاهد به نتیجه رسیدن بخشی از تلاش ها در مجموعه مدیریتی مینو فارس هستیم که به دلیل داشتن مدیریتی لایق، دارای قدرت تصمیم گیری و ریسک پذیری بوده است.

افتتاح خط اسنک ریچی
کسب جایزه ملی کیفیت ایران و گواهینامه اهتمام به کیفیت
در تیر ماه سال 1402 شرکت صنایع غذایی مینو فارس موفق به دریافت جایزه ملی کیفیت ایران و گواهینامه اهتمام به کیفیت گردید.

پس از ارزیابی‌های انجام شده توسط سازمان ملی استاندارد ایران با محوریت “کیفیت زیربنای رشد تولید” در هفدهمین دوره جایزه کیفیت ایران بر مبنای مدل کیفیت جهان اسلام، شرکت صنایع غذایی مینو فارس در سطح گواهینامه اهتمام به کیفیت برگزیده شد و حائز دریافت این جایزه گردید.

طی مراسمی با حضور استاندار محترم فارس جناب آقای دکتر ایمانیه از شرکت صنایع غذایی مینو فارس تجلیل به عمل آمد و گواهینامه مذکور اعطا گردید.

برگزاری مانور آتش نشانی با حضور پرسنل مینو فارس

تابستان امسال  نیز همانند سال های گذشته، در راستای بالا بردن اطلاعات ایمنی و حفاظتی پرسنل شرکت صنایع غذایی مینو فارس مانور آتشنشانی با حضور جمعی از پرسنل برگزار گردید.  در این مانور آموزش های تخصصی مواجه با حوادث آتشسوزی و  اطفاء حریق، توسط کارشناس آموزش آتشنشانی،  به پرسنل ارایه شد.

تقدیر رئیس فنی و حرفه ای شهرک بزرگ صنعتی شیراز از مدیر عامل صنایع غذایی مینو فارس

جناب آقای مهندس کاووسی رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرک بزرگ صنعتی شیراز به همراه معاون مرکز جناب آقای مهندس غفاری در جلسه ای صمیمانه از آقای دکتر خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس به خاطر حمایت های  این شرکت از بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت، تقدیر به عمل آمد و لوح یادبودی به همین مناسبت تقدیم گردید.

تقدیر رئیس فنی حرفه ای شهرک صنعتی از مدیر عامل مینو فارس
کسب عنوان واحد تولیدی برتر استان فارس در همایش روز جهانی ایمنی غذا سال 1402

امسال نیز همانند سال های گذشته  شرکت صنایع غذایی مینو فارس در روز جهانی ایمنی غذا موفق به دریافت عنوان واحد برتر استان، در گروه صنایع کنسروی شد که به پاس این موفقیت در تولید محصول سالم و ایمن، حائز دریافت لوح تقدیر و نشان سیب سلامت گردید.

محصولات سلامت محور صنایع غذایی مینو فارس در مدارس استان
دکتر محمد خلیل عسگری مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس به همراه معاونت های محترم در سالروز جهانی ایمنی غذا در شرکت صنایع غدایی مینو فارس حضور پیدا کردند.

در نشست اهمیت تولید مواد غذایی سلامت محور و تغذیه سالم و فرهنگ سازی استفاده از محصولات سلامت محور در مدارس استان به جهت دستیابی به جامعه سالم مورد صحبت و  همفکری قرار گرفت. همچنین مدیر کل آموزش و پرورش استان، با رویکرد حمایت از شرکت ها و کارخانجات درون  استان، بر همکاری با شرکت صنایع غذایی مینو فارس تاکیید کردند.

در پایان مقرر شد تفاهم نامه ای بین مدیریت آموزش و پرورش و شرکت صنایع غذایی مینو فارس بصورت غیره مستقیم در خصوص فرهنگ سازی  استفاده از محصولات سلامت محور در مدارس استان انجام گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در مینو فارس
 حضور خادمان حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) در شرکت صنایع غذایی مینو فارس

به مناسبت دهه کرامت، جمعی از خادمان حرم مطهر امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به همراه پرچم سبز حرم مطهر و با قرائت صلوات خاصه امام رضا (ع) در شرکت صنایع غذایی مینو فارس حضور پیدا کردند و  با مدیران و کارکنان شرکت دیدار داشتند.

همچنین طی مراسمی به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز دختر از بانوان شاغل در شرکت صنایع غذایی مینو فارس تقدیر به عمل آمد. 

خادمان امام رضا (ع)
 
تجلیل و تقدیر اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شیراز از مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس

در جلسه ای صمیمی با حضور جناب آقای محمد ژوبین سرپرست محترم اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شیراز به همراه جناب آقای کیومرث راستین معاون اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز، از جناب آقای دکتر محمد فرید خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینوفارس، بخاطر ایجاد اشتغال و حمایت پیوسته و مستمر در فرهنگ سازی تحکیم بنیان خانواده، که موجب دلگرمی فعالان جامعه کار و تولید می شود، تجلیل و تقدیر گردید.

تجلیل از آقای دکتر صنمی
کسب نشان سیمرغ طلایی برند شایسته ایران توسط شرکت صنایع غذایی مینو فارس

جشنواره سالیانه برندهای شایسته ایران پس از انجام ممیزی و احراز صلاحیت مابین 100 برند رسمی کشور با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری (قوه مقننه، قوه مجریه و قوه قضائیه)، مدیران مجمع متخصصین ایران، شبکه تعاون و تجارت ایران، اتحادیه اتاق تعاون ایران و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تجلیل از 15 برند منتخب صنایع سنگین و نیمه سنگین پرداخت.

شرکت صنایع غذایی مینو فارس در این اجلاس به عنوان یکی از 15 برند انتخابی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما مورد تجلیل قرار گرفت و واجد دریافت سیمرغ طلایی نشان ملی مسئولیت اجتماعی شد.

 

آغاز فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت صنایع غذایی مینو فارس (جوار کارگاهی)

در اجرای آیین نامه ایجاد مراکز کارآموزی جوار کارگاهی و بین کارگاهی مصوب هیات وزیران و تصویب نامه شماره 390825 مورخ 20/11/1399 شورای عالی اداری سازمان پروانه فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت صنایع غذایی مینو فارس صادر و ثبت گردیده است. جهت راه اندازی پورتال آموزش و فنی و حرفه ای  تحت سامانه ملی استاندارد و به منظور ارتقاء مهارت پرسنل شرکت جناب آقای مهندس موسوی ریاست محترم صنایع آموزش استان فارس و جناب آقای مهندس کاووسی ریاست محترم فنی و حرفه ای شهرک صنعتی شیراز در شرکت صنایع غذایی مینو فارس حاضر گردیدند.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس جناب آقای دکتر خان صنمی با عنایت به اهمیت آموزش حین کار برای پرسنل در بنگاه های صنعتی، در خصوص استفاده از ظرفیت های طرح جوار کارگاهی و مهارت آموزی در محیط واقعی کار ، تاکید کردند.

مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت صنایع غذایی مینو فارس
حضور مدیرکل بهزیستی استان فارس و هیات همراه در شرکت صنایع غذایی مینو فارس

دکتر محمد رضا هوشیار مدیرکل بهزیستی استان فارس به همراه مدیر اداره بهزیستی شهرستان شیراز و معاونت مشارکت ها و اشتغال در شرکت صنایع غذایی مینو فارس به رایزنی با مدیرعامل شرکت جناب دکتر محمد فرید خان صنمی پرداختند. در این نشست صمیمی ضمن بیان دستاوردهای مجموعه بزرگ مینو برای استان و کشور توسط مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس بر نقش و جایگاه مجموعه صنعتی مینو در حیات اقتصادی کشور اشاره گردید. اهم اقدامات صورت گرفته در استان توسط اداره کل بهزیستی و مجموعه ارتباطات مابین این اداره کل و مجموعه های صنعتی در دستور کار جلسه بود.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با اشاره به کسب  نشان ملی سیمرغ طلایی برند شایسته ایران در حوزه مسئولیت اجتماعی، به صحبت درمورد نقش و جایگاه شرکت های صنعتی در کاهش آسیب های اجتماعی پرداخت. در این جلسه مقرر گردید؛ جامعه هدف بهزیستی در توسعه منابع انسانی شرکت در آتی  دارای نقش و جایگاه درخور باشد.

مدیرکل بهزیستی استان فارس
حضور شرکت صنایع غذایی مینو فارس در نمایشگاه صنایع غذایی روسیه

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو با نام PRODEXPO بزرگترین نمایشگاه حوزه مواد غذایی در روسیه است که هرسال برگزار می گردد. شرکت های صنایع غذایی  بزرگی جهت  تبلیغ و شناساندن برند خود در نمایشگاه صنایع غذایی موسکو شرکت می کنند. 

در رویداد نمایشگاه امسال با برپایی غرفه اختصاصی مینو، مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس جناب آقای دکتر خان صنمی با همراهی تیمی از مجموعه هلدینگ خودکفا از جمله مدیرعامل محترم شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان جناب آقای دکتر عباسیان فر، جهت ایجاد ارتباطات و مبادله تجربیات همچنین ایجاد زمینه برای کسب بازار روسیه و فروش محصولات، شرکت نمودند. 

صنایع غذایی مینو فارس در نمایشگاه موسکو
نشست تخصصی و هم اندیشی شرکت صنایع غذایی مینو فارس با سازمان جهاد کشاورزی استان فارس

به منظور تبادل نظر در خصوص استفاده از توانمندی ها و ظرفیت ها و گسترش پیوندهای تجاری میان حوزه صنعت غذا و متولیان نهادهای اجرایی دخیل در تولید صنعت غذا، جلسه ای مشترک مابین مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس و سازمان جهاد کشاورزی (ریاست و معاونت های محترم) و سازمان تعاون روستایی استان فارس در محل شرکت صنایع غذایی مینو فارس برگزار گردید.

دکتر محمد فرید خان صنمی مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با تأکید بر نیاز و آمادگی کامل  صنایع غذایی مینو فارس، در جذب سرمایه‌ها و دانش روز دنیا، ابراز امیدواری کرد: با رفع موانع فنی تجاری، به ویژه ارتقای دانش فنی تأمین و رعایت استانداردهای غذایی و سلامتی، بسترسازی مناسب جهت تامین مواد اولیه بخش های مختلف صنعت غذایی، توسط  سازمان جهاد کشاورزی و تعاون روستایی استان فراهم گردد.

همکاری جهاد کشاورزی با مینو فارس
برگزاری نشست تخصصی خبری مدیرعامل صنایع غذایی مینو فارس  و تجلیل از مقام خبرنگار

به منظور ارائه دستاوردهای شرکت مینو فارس و معرفی آن به اصحاب رسانه در جهت تقویت جایگاه شرکت در حوزه صنعت غذایی، نشست تخصصی با اصحاب رسانه استان و کشور در قالب بزرگداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران منتخب برگزار گردید.

اهم رسانه های مطرح استان و کشور شامل خبرگزاری های ایلنا (کار و کارگر)، باشگاه خبرنگاران جوان، خبرگزاری ایسنا، خبرگزاری ایرنا (جمهوری اسلامی)، خبرگزاری برنا، روزنامه خبر جنوب، روزنامه شیراز نوین، روزنامه افسانه، روزنامه نیم نگاه، روزنامه تماشا در این نشست خبری حضور داشتند.

در این نشست تخصصی مدیرعامل شرکت جناب دکتر خان صنمی با اشاره به دستاوردهای گذشته و موجود به بیان برنامه های آتی پرداختتند. همچنین در این نشست خبری به اهمیت و جایگاه رسانه در حوزه صنعت اشاره و با تقدیر از خبرنگاران منتخب بازدید از بخش های مجموعه شرکت توسط خبرنگاران صورت گرفت.

نشست خبری مدیرعامل مینو فارس